Değerli TurizmGM.com Okurları,

TurizmGM, tartışmasız gücü ve kalitesiyle kendi kulvarındaki liderlik yarışını sürdürüyor. Her geçen gün kendi gücünü biraz daha aşan, sınırlarını zorlayan, yükselen, modernleşen ve her zaman sadece kendiyle yarışan TurizmGM; cezbedici, ışıl ışıl ve dopdolu haliyle Turizm dünyasını yansıtmaya devam ediyor..

Sektör gündemine damgasını vuran haberleri, özel röportajları, ses getiren manşetleri, seçkin köşe yazarlarını, birbirinden ilginç fotoğraf, dizi ve video galerileriyle “TurizmGM” Turizme ve medyaya ışık tutuyor. Kültür, sanat, ve turizmden çarpıcı anektotlar, sektör profesyonellerinden değerli yorumlar; şok açıklamalar, etkinlikler, konserler, seçkin markalar TurizmGM’in çarpıcı dünyasından sadece birkaç bölüm..

En özel turizm markalarını bünyesinde barındıran, herkesi kıskandıracak kadar iddialı partilere sponsorluk eden TurizmGM’i, klasik kulvardan ayrılarak ayrıcalıklı bir mertebeye erişen ve sizlere her zaman ‘ilk’leri yaşatan TurizmGM.com’u tıklamaya doyamayacaksınız..

Saygılarımızla,
TurizmGM Yönetim Kurulu

Not : TurizmGM, Akademi Bodrum Turizm İşl. ve Dan. Ltd. Şti. bünyesinde; Uluslararası Otelciler Birliği iş birliğinde Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği resmi yayın kuruluşudur.

BİZİ TAKİP EDİN

523BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -